Přeskočit

Registrace

Registrační formality


Začátek registrace: 1.3. 2024
Konec registrace: 9.6. 2024
Věkové omezení: 15+ (výjimky viz. níže)
Registrační poplatek: 450 Kč (březen - duben) / 550 Kč (květen) / 650 Kč (červen)
Číslo účtu: 8837845001/5500
Důležité: SOUHLAS ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE

Jak se registrovat

Vyplníte výše umístěnou tabulku, a pakliže neshledáme žádnou překážku, obdržíte od nás poté potvrzovací mail, obsahující heslo do pravidlové sekce vaší strany i variabilní symbol pro zaplacení registračního poplatku. Ten je přitom třeba uhradit do 14 dnů (a zároveň do ukončení registrace), jinak vaše místo propadá. Pokud registrační poplatek zaplatíte, ale později zjistíte, že se akce nebudete moci zúčastnit, stačí napsat na organizátorský mail a my vám jej pošleme zpět (platí pouze do ukončení registrace).

Počty jednotek se mohou mimořádně navyšovat, ale pouze budou-li již většinově naplněny základní stavy všech stran.

Účastníci mladší 18 let povinně musejí mít s sebou vyplněný výše uvedený souhlas zákonného zástupce (tzn. většinou některého rodiče).

Hráči mladší 15 let

Můžete se registrovat stejně jako ostatní (včetně souhlasu zákonného zástupce), ale navíc si seženete doprovod starší 15 let, který pojede s vámi. Nemusí se jednat o člena rodiny, ani nehraje roli, zda se dotyčný sám (ne)bude hry přímo účastnit. Jméno doprovodu sdělíte ale už při registraci. I vícero mladších účastníků může mít jako doprovod tutéž osobu. Klademe však důraz na to, že role doprovodu není jen symbolická a ponese za vás fyzickou i morální odpovědnost. Navíc, zda vám i při splnění podmínek účast povolíme, rozhodujeme individuálně a na základě vlastního uvážení.

REGISTRAČCE UZAVŘENA

Odesláním registrace souhlasíte, že jste se seznámili s informacemi o ochraně osobních údajů.

Hrdinové

Jsou na ně kladeny po všech stránkách největší nároky (včetně věku) a vyběr probíhá formou konkurzu. Konečný verdikt na sebe může dát i nějaký čas čekat, úměrně důležitosti těchto rolí.

Pokud některý hráč zastával roli konkrétního hrdiny v předcházejícím ročníku a naplnil očekávání organizátorů, prvních 14 dnů od zahájení registrace jej má automaticky rezervovaného. Po uplynutí lhůty se konkurz stává opět veřejným.

Zvláštní postavy / Vlajkonoši

Tyto role utváříte z velké části sami. Hráčské kvality samozřejmě oceníme, ale jde hlavně o myšlenku a kostýmové zpracování. Pokuste se nás přesvědčit, proč právě vy byste byli pro hru přínosem. Jak rychle bude rozhodováno, záleží na počtu i kvalitě návrhů.

Jednotky

O čím náročnější (vyšší) jednotku se ucházíte, tím více byste měli dbát na svoji prezentaci a musíte počítat s odpovídajícím časem na rozhodnutí. V případě nižších jednotek (1. - 2. stupeň) bude náš verdikt pravděpodobně ale poměrně rychlý a může zde fungovat „Kdo dřív přijde...”.

Nebojový doprovod

Do této skupiny patří všichni, kdo chtějí přijet, ale nebudou se účastnit hry samotné (fotografové, mladší sourozenci,...). Jako takoví se nemusíte dopředu přihlašovat a rovněž jste osvobozeni od registračního poplatku.